آمريکا لاتين، ما داريم ميايم!


محصولات هایسیل فقط در اروپا مشهور نیستند بلکه در بازارهای آمریکا لاتین هم خیلی ترجیح داده می شوند. تا این لحظه ما به مکزیک، هندوراس، پاناما، هایتی، دومینیکا، جیمایکا، کلمبیا، برزیل، پرو، بولیویا، چیل، آرژانتینا و غیر از آن فروش می کنیم.

مواد اصلی که ما به این بازار فروش می‌کنیم نوار آکریلیک صدابرای رول دستی و رول ماشین، رول ماشین داغ و نوار صنعتیمثلا نوار ماسک کردن، نوار دو طرف، نوار PVC، نوار آلومینیوم, و غیر از این.

ما حدود ۱.۵ میلیون دلار در این بازار در سال ۲۰۰۸ فروشیم.

در سال ۲۰۱۹ به پاک اندینا در کولمبیا ملحق خواهیم شد، پاک اندینا زیست که در آمریکا لاتین رهبری تبدیل کردن، پرداخت و بسته‌سازی برای صنعت غذا، داروخانه‌ی داروخانه و کاسمتی است. اونجا مشتري قديمي و دوستاي قديمي مون رو ملاقات ميکنيم ما همچنين مشتري هاي جديد رو خوش اومديم تا به جام ما ملاقات کنن و نوارهاي بسته‌بندي علاقه‌مند شما رو انتخاب کنن
هیسیل بیش از ۲۶ سال در میدان تولید نوار کار می‌کند، ما تجربه‌های بسیار زیادی در محصولات تحقیق و تولید، نوار صدای آکریل و نوار صدای کم، نوارهای آتش آتش به بازار های جنوبی آمریکا فروخته می‌شوند و هیچ وقت درباره کیفیت ما ادعای نداشتیم.
اگر شانسی داشته باشید که این اخبار را درباره نمایش بسته اندینا بخوانید، ما شما را به لطف دعوت می کنیم که به این نمایش ملاقات کنید و جام ما را ملاقات کنید، ما باعث افتخار خواهیم شد که شرکت و محصولات ما را به شما معرفی کنیم و به شما کمک کنیم که در خط تجارت نوار بزرگ اونجا ميبينمت نه ببين، خداحافظ

پیشین

بلوگ ارتباط