پاپ دوبل

نوار دو طرف

نمایش

نوار دو طرفشامل نوار PP دو جانب، نوار دو جانب نقشه‌ی غذای دوبرابرو نقشه‌ی فوم EVA دو طرف. PP اول در اصل برای صنعت کفش و کفش پوستی کامپیوتری استفاده می‌شود. Tissue یکی مناسب است که پوشش، یادداشت عمومی، عکس‌ها و برخی از استفاده از خانه و دفتر پیوند کند. EVA یکی سطح غیرقانونی است که در ماشین، ماشین و خانه ها وسیله‌های زینت‌آرایشگری را بالا می‌برد.

 زنان مختلف
 آکریلیک، داغ گلوله و حل‌کننده
 گونه‌های مختلف در دسترس هستند
 به عنوان مواد پشتیبانی
 راه بسته بازگشت پذیرفته است

ما حرفه ای هستیم کلی صفحه‌های متصل به دو طرفو ما شما را با کیفیت بالانوار بافت دو طرف.

 • کلمه کلیدی:
  • نوار دو طرف
 • نوار PP دو طرف

  نوار PP دو طرف با اکریلیک یاحل کننده یا گرم گل در فیلم BOPP، سپس باد باکاغذ سفید یا زرد سیلیکونیز است. فیلم BOPPخیلی قویهقدرت تند و متقابل تحمل با اضطراری بهسطح، انتخاب ایده‌ای برای تعمیر، تقسیم کردن، همچنین استبرای مهر کردن کیف‌هایپلی، دیوار، کاغذ و غیر از آن مناسب است.
  ▪  نگه داشتن، ملحق کردن شیء نور
  ▪  اضطراب خوب، طولانی
  ▪  پاک کردن سطح جسم متصل قبل از استفاده
  ▪  با کاغذ سفید یا زرد

   

   

   

 • نوار دو طرف

  نوع نوار دو طرف توسط کاغذ بافت تولید می‌شود ودو طرف متصل شده از چسبنده. متقاعد می‌تواند پایگاه آب باشدآکریلیک، داغ و راه حل. صفحه دو طرف اکریلنوار محبوب است چون هزینه خوبی و حل آزاد است. اينهبرای استفاده کردن و اشک کردن با دست آسان است، مردم دوست دارند از آن استفاده کنند تا درست کنندچوب زیور یا صفحه‌ی سیگنال، نشانه‌ی نامه‌ی چسبیدن وپوشش و استفاده از DIY.
  ▪  با دست آسون اشک
  ▪  نوار ایده برای استفاده از خونه و دفتر
  ▪  مناسب برای کاربردهای هدف عمومی
  ▪  پهن متفاوتی: از ۳ متر تا ۱۵۰ متر

 • نقشه‌ی فوم EVA دو طرف

  دو طرف متصل شده از چسبنده.  EVA جز کوپولیمر اتیلن-وینیل آسیتات است. EVA دارهویژه‌های مدرک شوک و ضد تغییرات. EVA دو طرفنوار فوم با پایگاه آب آکریل یا طبیعی پوشیده شده استکثافت در دو طرف EVA، سپس با آزاد شدنکاغذ. EVA می تواند در رنگ مختلف باشد، مثل سفید، خاکستریو سیاه.  در محصولات الکتریکی وسیع استفاده می‌شود،ماشین‌ها، کامپیوتر، اسباب‌بازی‌ها، وسایل ورزشی و غیر از آن.
  ▪  سنگین: 0.5mm - 8mm
  ▪  پیوند دو طرف قوی
  ▪  ثابت شوک و مقاومت شکسته
  ▪  نمایش خوبی در هر صورت

   


ممکنه دوست داري

اخبار و اطلاعات