نوار صنعتی


بجز توپ‌های بسته‌بندی BOPP، هیسیل همچنین نوار صنعتی دیگر برای کاربرد مخصوص تولید می‌کند.
ما تولید نوارهای صنعتی حرفه ای هستیم و تولید نوارهای صنعتی متصل کننده هستیم. ما به شما نوارهای صنعتی و دستگیرکننده های عالی کیفیت فراهم می کنیم.

نمایش تولید نوار صنعتی

نوار صنعتی چیست؟?

Tapes Double Sided are including Double Sided Tissue Tape, Double Sided PP Tape, Double Sided PET Tape, Double Sided EVA Foam Tape and Double Sided Cloth Tape. این نوارها برای تولید لباس، ساختن، تولید ماشین و غیر از آن استفاده می‌شوند. کاغذ آزاد می‌تواند با رنگ سفید و زرد باشد، و کاغذ آزاد روی خط می‌تواند پایگاه آب آکریلیک، داغ ملت، حلال و حتی سیلیکون برای کاربردهای ویژه باشد.

نوار ماسک‌سازی شامل نوار ماسک‌سازی، نوار ماسک‌سازی خودکار است. مقاومت دما می تواند ۸۰ سال باشددرجه C یا ۲۰۰ درجه C. کیفیت نوار ماسکینگ در حال حاضر بسیار ثابت است و چین کشور اصلی برای تولید نوار ماسکینگ است.سه نوع اضطراری برای انتخاب وجود دارد: اکریلیک بنیاد آب، داغ آب و حل کننده.

Tape Cloth also is a strong item. ما می‌توانیم چشمه‌های مختلف از حمله‌کننده‌ها را تولید کنیم، و چشمه‌ها هم می‌توانند چشمه‌های گرم و حل‌کننده باشند. به دلیل اقتصادی، ما پیشنهاد می‌کنیم که Hot Melt adhesive و برای کاربرد بهتر، ما پیشنهاد می‌کنیم که Solvent adhesive.

 

بقیه نوارهای صنعتی که می توانیم?

نوار دیگری که تولید می‌کنیم، شامل نوار داکت، نوار آلومینیم، نوار تحلیل PVC، نوار مارکینگ طبقه PVC، نوار Anti-slip، نوار فیبرگلاس، PE یا فیلم هشداردهنده BOPP، و غیر از این نوار است. این نوارها اصلا برای پیوند کردن کاروان، پیوند لوله، ساختن، و زیوری، شناسایی منطقه‌های مختلف، هشدار امنیت و غیر از این نوارها

به عنوان یک تولید کننده نوار متفاوت، ما نه تنها تولید پایگاه آب آکریلیک و پایگاه‌های سیلانگ کارتون داغ آب می‌کنیم، ما نیز نوار صنعتی را با استاندارد کیفیت بالا برای مشتریان خود تهیه می‌کنیم. ما قصد داریم یک پلاکت خریدن یک متوقف برای مشتریان ما باشیم و کار هایشان را آسان سازیم.

MOQ از این نوارهای صنعتی?

مشخص مختلف برای کاربردهای مختلف خواهد بود پس قبل از اینکه این نوارها را سفارش کنید، لطفا مطمئن شوید که هدف آخرین کاربرد را درک کنید. هزینه این نوارها معمولاً بیشتر از نوارهای بسته کردن BOPP و مصرف به اندازه نوارهای بسته کردن کارتون بزرگ نیست، بنابراین ما می توانیم صدای سفارشی کوچک را قبول کنیم تا با نوارهای بسته‌مون برای بار کردن در یک محموله با نوارهای بسته کنیم.