نوار DEC WASHI

نوار Dec

نمایش

"دکتر ويشي" يعني "دکتر"نوار زیبایییک برند نوار است و تعلق به هایسیل است. واشی یک نوع کاغذ ژاپنی است، همچنین به نام نوار ماسکینگ. در مقایسه با نوار عمومی دیگر، اضطرارش قوی نیست، باقی مانده نیست، نیروی غیربادی کوچک و یونیفرم است. واشی می‌تواند با رنگ‌های مختلف چاپ شود که برای زیبایی، هدف زیبایی استفاده می‌شود. برای هنر و آهنگ عالی، آلبوم حافظه، لپ تاپ، فرم تصاویر، طراحی اسکراپ کتاب و غیر از آن، شامل است.نوار ماسک زیبایی، نوار بسته زیبایی و نوار اصلاح زیبایی.

 قابل آب
 باقی مانده نیست
 شکسته
 قابل نوشتن

 • Tape Washi Foil DEC Washi

  نوار فول یک ابزار هنری عالی برای کودکان، نوجوان و بزرگسالان است. این وسیله در وسیله وسیله‌ی تهیه‌های مدرسه، تهیه‌های دفتر، هدیه‌های مهمونی، هدیه‌های تولد شادی، کریسمس یا دیگر هدیه‌های تعطیلات خلاقی استفاده می‌شود. چاپ‌ها، باند‌ها را بشورید، مجموعه‌های شوش شامل استریف‌ها، نقطه‌ها، حیوانات، چاپ‌ها و زیور‌سازی‌های دیگر است.
  عرض: ۳م - ۲۲۰م
  طول: 1m - 10m
  رنگ گل: آبی، صورت صورت، زرد، سبز، نارنجی، نقره، طلا و غیر از آن.

 • Tape Washi Glitter DEC

  نوار گلیتر واشی یک ترکیب از تکنولوژی چاپ چهار سی و پودر گلیتر است. نوار سنتی Glitter می تواند تنها یک رنگ از پودر درخشان را انتخاب کند. حالا می‌توانیم رنگ‌های مختلف را بر اساس نیازهای شما درست کنیم، مثل آبی، صورت صورت، نارنجی، نقره، طلا و حتی سکین‌های رنگ‌رنگ. از نوار فلش ما استفاده کن تا وسايلت رو زيبايي کنيم و يه زندگي رنگي درست کنيم
  مواد موجود: Glitter+wash, Glitter+film
  عرض: پنج متر - 295mm
  طول: 1m - 10m

 • بازی DEC Sticker Washi Roll

  استیکر واشی رول از کاغذ اولیه واشی ساخته شده برای کارت های خوشگل و هدیه های برای روز ولنتاین، عصر، کریسمس، سالگردان، عروسی و روزهای مخصوص بسیاری دیگر مناسب است. جمع‌آوری نوار واشی بالا از طراحی‌های مختلف وجود دارد. این برای آراسته کردن جارهای شیشه، جعبه ذخیره، آلبوم‌های تصویر DIY، نقشه‌کننده‌ها، کتاب‌های اسکراپ، مجله‌ی گلوله، آلبوم‌ها و غیره‌ای عالی است. می‌تواند تمام نیاز‌هایتان را پیدا کند و هر نقشه‌ای که می‌خواهید زیبایی کنید.
  عرض: ≥  15mm -- ≤  35mm/pcs
  طول: 80pcs -- 200pcs/roll

   

 • نوار فلک DEC

  نوار ماسک زدن به معنی این است که طول 0.03 - 0.5cm از فیبران کوتاه روی کاغذ بنیاد یک پیچیده، سپس با دستگاه چاپ 4C چاپ شود. در مقایسه با کاغذ شستی، کاغذ چوب‌ها حس سوم بیشتر از کاغذ، نرم تر از کاغذ و الگوهای چاپ شده‌اش زندگی بیشتری دارند. الان در میدان واشی خیلی مشهور است. به جز رول نوار، ما می توانیم صفحه فلک را با چاپ چهار رنگ درست کنیم. رنگ موجود: زمینه سفید + چاپ 4C
  پهن: پنج متر - 295mm
  طول: 1m - 10m


ممکنه دوست داري

اخبار و اطلاعات