معامله‌های وارد و انتقال تجارتی چین


کانتون (به انگلیسی: Canton) نام قدیمی شهر گونگزو از سال ۱۹۵۷، توسط واردات و منتشر عدالت چین شناخته می‌شود.
کانتون فایر، اولین نمایش چین! تاريخ توسعه تجارت خارجي چين جديد
صاحب کانتون محصول کشورمونه که بلوکاد و انبارگو رو شکسته در سال ۱۹۵۰، کشورهای غربی در مقابل چین "بلوکاد اقتصادی، وسایل تجارت" را بالا برد. در بهار سال ۱۹۵۷، دولت چین تصمیم گرفت که صحیح تجارت منبع چین را در گونگزو قرار دهد. رئيس جمهور زو انلاي شخصا اسم نمايش رو به عنوان کانتون فاير مقرر کرده
از آن زمان، صندوق کانتون راه سخت و باهوش را شروع کرد. هر بهار و خاوره، Fair Canton در گونگزو به عنوان برنامه ریزی، حتی در طول سه سال سختی، انقلاب فرهنگی، SARS و بحران مالی جهانی نگه می‌دارد.

از آغاز ساختن جمهوری چین مردم تا بلوکاد را شکسته و ساختن اقتصادی، و از تغییر و باز کردن به وارد WTO، کانتون فایر این سه فرصت تاریخی مهم را گرفت، به یقین ماموریت تاریخی خود را به طور کامل انجام داد که جهان چین را درک کند و کمک به چین به حرکت جهان کند. "کانتون فایر" تبدیل به بارومتر و آب هوا از تجارت خارجی کشور ما شده و پنجره، اپیتوم و نماد بازی کشور ما برای جهان خارجی است.

ولی هر سکه دو طرف دارد. امروز، هر مرحله‌ای از فایر کانتون می‌تواند حدود 24000 نمایش‌دهندگان را نگه دارد، بنابراین سه مرحله بیش از 72000 نمایش‌دهندگان را جذب می‌کند. این یک چالش برای ملاقات ها خواهد بود که بهترین تهیه کننده پتانسیل را شناسایی کنند به عنوان زیور یک چوب تهیه کننده‌ی یک تهیه کننده قابل توجه نمی‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه به آن ملحق شوید چند شغل انجام دهید.
هایسیل حدود 40 کیلومتر از صندوق کانتون دور است، ما ماشین آزاد و راننده را از بین نمایش منتظر می کنیم، پس وقتی دو ساعت کمی وقت داشته باشید، می توانید به صندوق ما ملاقات کنید و یک شرکت واقعی را ببینید. قبل از تصميم گرفتن، ما بهتون پيشنهاد ميديم که به شرکت ملاقات کنيد چون همه نمايشنامه ها توليد کننده واقعي نيستند.

هایسیل در طبقه ۱ و طبقه ۳ در این تابستان ملحق خواهد شد.
فاز ۱: 14. 4J18- 19 & 10. 2E30 (15- 19 اکتبر 2019)
فصل 3: booth no. to be confirmed (31 Oct.-4 November 2018)
هیسل: فقط 45مین از صحنه تا هیسل با ماشین طول میکشه. ما شما را در صحنه برمی‌گردانیم و شما را برمی‌گردانیم.

برای اطلاعات بیشتری درباره عدالت لطفا فشار دهید www.cantonfair.org.cn و اگر به کمک برای سفر، هتل و غیره نیاز دارید، لطفاً آزاد باشید که به من خبر دهید.
خوش اومدين به ملاقات چين
خوش اومدي به ديدن هيسيل
By Hyseal
23 سپتامبر 2019

بلوگ ارتباط